Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
pozioma
» Menu
»  

Zagęszczanie włosów w salonie fryzjerskim a w domu


Wiele zakładów fryzjerskich proponuje tę usługę swoim klientkom, namawiając je do tak prostego zabiegu, a dającego tak wiele radości i dodającego blasku włosom. Zaletą zagęszczenia włosów w profesjonalnym salonie jest pewność, że będą one fachowo przymocowane i nie odpadną po kilku godzinach noszenia lub przy przeczesaniu ich ręką lub szczotką.

Dla wielu osób wydaje się to bardzo drogi zabieg, ale w rzeczywistości tak nie jest. Wiadomo, że cała końcowa cena zależy od ilości założonych pasemek na naszą głowę. Wszystko wiąże się przecież z tym, ile będzie ich potrzeba. żeby osiągnąć zamierzony efekt. Salony fryzjerskie mają mniej więcej podobne ceny, wybierając miejsca wśród podobnej klasy. Cena jest uzależniona przede wszystkim od metody nałożenia pasemek oraz precyzji tego zabiegu. Dlatego przed przystąpieniem do zabiegu warto jest zapoznać się z nie jedną, lecz wieloma opiniami dotyczącymi tego fachu.

Średnia cena jednego pasemka z włókna syntetycznego wynosi około czterech złotych, natomiast z naturalnych włosów cena ta wzrasta dwukrotnie, ale tłumaczyć chyba nie trzeba, dlaczego tak się dzieje. Wiadomo, że prawdziwe włókno zawsze będzie lepiej się prezentowało i układało. Dodatkowo w salonach będziemy mogli zasięgnąć darmowej konsultacji dotyczącej odpowiedniego doboru włosów, ich koloru oraz długości.

Zabieg przedłużania w salonie trać może około czterech godzin, w zależności od ilości nakładanych pasemek. Dla lepszego efektu można także upiększyć fryzurę różnymi dodatkami, tworząc harmonię piękna i temperamentu naszej osoby.

Salony fryzjerskie proponują także wiele innych usług. Między innymi: strzyżenie, farbowanie oraz modelowanie wykonywane procesjonalną ręką po przejściu specjalnych szkół i kursów fryzjerskich. W niejednym salonie trafimy na zachęcające promocje, dotyczące takiegoż właśnie przedłużania, co okazuje się bardzo kuszące i dla osób, które nigdy tego nie robiły bardzo interesujące i pełne chęci spróbowania.