Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
pozioma
» Menu
»  

Efekt zagęszczania włosów


Efektem przedłużenia, jak już sama nazwa wskazuje, jest osiągnięcie długich i pięknych włosów. Poprzez zagęszczenie zwiększymy ich objętość na naszej głowie, sprawiając, że po zabiegu mamy bujną fryzurę, która taka pozostaje, bez względu na rodzaj pogody, jak i stan naszego samopoczucia. Najczęściej do przedłużania używane są pasma od 35 do 55 centymetrów długości. Dla kobiet bardziej wymagających możliwe jest nawet stworzenie pasemek o długości 60 centymetrów. Ale czy taka długość jest konieczna, jeśli włókna o długości 50 centymetrów sięgają zazwyczaj kobiecej talii? Tym bardziej, że im dłuższe, tym ich cena jest wyższa. Zawsze trzeba brać pod uwagę długość naturalnych włókien, do których będą doczepiane sztuczne. Dlatego też końcowa długość zależy także od tego, jaką strukturę ma nasza fryzura.

Ilość doczepianych pasemek i ich długość dobierana jest w taki sposób, żeby fryzura wyglądała bardzo naturalnie i tworzyła jedną całość, a efekt końcowy pozytywnie zaskakiwał każdą klientkę. Wiadomo, że barwy do naturalnego nie jest się w stanie w stu procentach idealnie dobrać, dlatego zalecane jest używanie różnych przybliżonych kolorów pasemek, tworząc przez to tak zwany efekt muli kolorów.

Jeśli już zdecydowaliśmy się i chcemy przedłużyć sobie włosy, nie martwmy się o to, czy będzie widać wykonane zagęszczenie. Zabieg ten przeprowadzany jest tak fachowo, że nikt nie będzie w stanie się zorientować, że to nie są nasze naturalne włókna. Najczęściej dla jeszcze bardziej naturalnego efektu stosuje się tapirowanie, które połączy jeszcze dokładniej naturalne ze sztucznymi. I w takim przypadku zmniejsza się ryzyko, że ktoś zauważy różnice i miejsce łączeń. Także w zależności od wybranego rodzaju osiągniemy efekt ostrej wyzywającej kobiety lub też zamkniętej w sobie dziewczynki starającej się zniknąć gdzieś w tłumie przechodniów.