Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
» Zobacz działanie Nanogen
na filmie
» Włosy doczepiane dla kobiet
» Odrost włosów
Odrost włosów
» Szczegóły produktu

Mane - lakier zagęszczający włosy 200ml

Cena:
129.00 PLN

Mane - lakier zagęszczający włosy 200ml

Mane to nowy lakier zagęszczający włosy. Kosmetyk Mane działa podobnie do mikrowłókien. Różnica polega jedynie na tym, że mikrowłókna nanosi się posypując nimi włosy, natomiast Mane to lakier i aby uzyskać zagęszczenie włosów, wystarczy je spryskać lakierem Mane i przeczesać.

Sposób użycia: Umyj włosy i wysusz je. Ułóż dowolną fryzurę. Spryskaj miejsca z przerzedzonymi włosami z około 10-15cm. Najlepiej robić to jako szereg dwóch czynności. Pryśnij włosy, przeczesz je, znowu pryśnij i znowu przeczesz i tak aż do uzyskania odpowiedniego zagęszczenia.

Złóż zamówienie:
 1. Dostępność: Dostawa 24h (kurier)
 2. Kolor: 
 3. ilość:   
 4. Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
 5. Cena 1szt przy zakupie 2szt: 128.00 PLN
 6. Cena 1szt przy zakupie 3szt: 127.00 PLN
 7. Cena 1szt przy zakupie 4szt: 126.00 PLN
 8. Cena 1szt przy zakupie 6szt: 125.00 PLN
 9. Sprawdź również nasz program lojalnościowy, w którym możesz uzyskać dodatkowe rabaty.
  Kliknij po więcej szczegółów.Co to jest Mane?:

Mane to kosmetyczny preparat wzmacniający włosy stworzony z myślą o włosach słabych i przerzedzonych. Błyskawicznie poprawia stan włosów i ich gęstość, przez co wpływa na szybką regenerację struktury oraz wzrost objętości każdego rodzaju włosów. Preparat został opracowany przez lekarzy specjalistów z Londynu i od 2002 roku sprzedawany jest w Wielkiej Brytanii jako kosmetyk do pielęgnacji włosów.

Jak działa Mane:

Unikalna formuła kosmetyku oparta jest na delikatnie barwionych mikrofragmentach w sprayu, które przyczepiają się do włosów wzmacniając ich strukturę i nadając im naturalny wygląd. Praktycznie nie widać na włosach śladów kosmetycznej ingerencji.
Jeżeli Twoje włosy są bardzo słabe lub mają tendencję do wypadania, preparat Mane jest właśnie dla Ciebie ! Mane w sprayu pomoże ci uzyskać efekt gęstszych, pełniejszych i naturalnie wyglądających włosów w ciągu kilku sekund. Nasz produkt polecany jest do stosowania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Ponieważ dostępny jest aż w 11 kolorach, łatwo dobierzesz ten, który będzie identyczny z kolorem Twoich włosów. Możesz prowadzić dotychczasowy tryb życia, ale znacznie podwyższy on Twoją pewność siebie.

przed zastosowaniem po kliku minutach

 

 

Sposób użycia

1. Umyj włosy, zastosuj dobrą odżywkę (np Daily Volume) i odczekaj aż włosy wyschną. Możesz również je wysuszyć ręcznikiem lub suszarką.
2. Grzebieniem o szerokich zębach przeczesuj włosy przez kilkadziesiąt sekund. Następnie wybierz obszar włosów, na który chcesz zaaplikować preparat. Przeczesz włosy do góry i przytrzymaj w tej pozycji.
3. Dobrze wstrząśnij sprayem, a następnie pryśnij na włosy przy ich nasadzie (nie wprost na skórę głowy), dopóki nie zostaną wystarczająco pokryte.
4. Po wyschnięciu nanieś na włosy Mane Hair Sealer, który zabezpieczy mikrowłókna włosów i utrzyma odporność na wodę. Pozostaw na włosach do całkowitego wyschnięcia. W razie potrzeby powtórz krok 2
5. Całkowicie suche włosy można teraz dowolnie układać i stylizować. Nie bój się czesać włosów. Aby uzyskać pożądany efekt ponownie zastosuj Mane Hair Sealer i poczekaj, aż włosy będą całkowicie suche.

 

Dostępne kolory:

czarny ciemny brąz średni brąz
jasny brąz blond jasny blond
popielaty blond kasztanowy orzechowy
 
siwy srebrny  
 • Preparat wzmacniający włosy Mane  jest bezpieczny i delikatny dla Twoich włosów.
 • Preparat wzmacniający włosy Mane jest opatentowany i testowany dermatologicznie.
 • Preparat wzmacniający włosy Mane jest organiczny (bio) i nie był testowany na zwierzętach.
 • Preparat wzmacniający włosy Mane jest doskonałą odpowiedzią na rzadkie i słabe włosy.
Dlatego preparat wzmacniający włosy Mane ma swoją ogromną rzeszę zwolenników na całym świecie. Stosowany jest przez osoby z różnych środowisk, w tym osoby ze świata filmu i telewizji, które stosują go już niemal 10 lat.