Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
» Zobacz działanie Nanogen
na filmie
» Włosy doczepiane dla kobiet
» Odrost włosów
Odrost włosów
» Szczegóły produktu

HairFor2 300ml Mikrowłókna w sprayu

HairFor2 300ml Mikrowłókna w sprayu

zobacz dostępne kolory

HairFor2 - mikrowłókna w sprayu. To proste i szybkie rozwiązanie dla osób borykających się z problemem rzadkich, przerzedzonych włosów. Wystarczy spryskać włosy w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy i je rozczesać, a już po kilku sekundach przerzedzenia znikną, a włosy staną się gęstsze.

HairFor2 działa podobnie do mikrowłókien w postaci sypkiej. Zaletą HairFor2 w porównaniu do sypkich mikrowłókien jest to, że może on zagęścić o wiele bardziej przerzedzone włosy. Wadą tego kosmetyku natomiast jest to, że HairFor2 może nieco zmieniać odcień włosów i trzeba uważać przy stosowaniu kosmetyku aby nie pobrudzić sobie ubrania. Najlepiej w tym celu przed zastosowaniem kosmetyku, na ubranie wokół szyi, nałożyć ręcznik. Jedno opakowanie HairFor2 (300ml) wystarcza na około 45 zastosowań.

Dostępność: Dostawa 24h (kurier)

Cena:
159.00 PLN

Kolory::
ilość:  
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 157.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 156.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 155.00 PLN

Sprawdź również nasz program lojalnościowy, w którym możesz uzyskać dodatkowe rabaty.
Kliknij po więcej szczegółów.» Filmy
» Volluma Spray - opis działania

Sposób użycia

1. Umyj włosy i wysusz je używając najlepiej szamponu Hairfor2, który jest specjalnie stworzony do mycia włosów po zastosowaniu Vollumy. Nie stosuj jeszcze żadnych produktów do stylizacji włosów, będziesz je mógł zastosować po nałożeniu Vollumy. Przed nałożeniem Vollumy można stosować odżywki bez spłukiwania. Polecamy środek pogrubiający włosy - Toppek.

2. Vollumę nakłada się tylko i wyłącznie na suche włosy. Potrząśnij pojemnikiem gwałtowanie przez kilka sekund przed pierwszym użyciem. Dobrze jest również potrząsać pojemnikiem co kilka pryśnięć. Zacznij spryskiwać włosy 1-2 cm poza linią czoła z odległości ok. 20cm aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd. Nanoszenie Vollumy równo z linią czoła może nie dać całkowicie naturalnego wyglądu i pobrudzić czoło.

Spryskuj włosy wiele razy przez około sekundę. W przerwach przeczesuj włosy używając najlepiej szczotki lub grzebienia o szerokim rozstawie włosia. Co jakiś czas potrząsaj pojemnikiem.

3. Zobacz jak włosy z każdym pryśnięciem stają się gęstsze i grubsze. Pryskaj Vollumę tak długo aż uznasz, że efekt zagęszczenia włosów jest optymalny. Po ostatnim pryśnięciu przeczesz włosy jeszcze raz. Możesz teraz dodatkowo zastosować lakier nabłyszczający, aby nadać włosom więcej połysku. Możesz też stosować najróżniejsze dodatkowe środki do włosów.

4. Wiele osób poprzez metodę prób i błędów wymyśla sobie swój najlepszy sposób na zastosowanie Vollumy. Każde włosy są inne i istnieje wiele różnych fryzur dla których można w różny sposób stosować Vollumę.

Zalety/Wady Vollumy

Volluma ma podobny w działaniu efekt zagęszczenia włosów co mikrowłókna, istnieje jednak kilka wyraźnych różnic pomiędzy tymi kosmetykami.

Największe zalety Vollumy:

- Volluma potrafi zagęścić o wiele bardziej przerzedzone włosy niż mikrowłókna. Należy jednak najpierw nauczyć się właściwie stosować ten preparat

- Volluma jest całkowicie wodoodporna. Po zastosowaniu tego kosmetyku można nurkować bez utraty efektu zagęszczenia włosów.

- Po zastosowaniu Vollumy włosy można jeszcze dodatkowo modelować wszystkimi dostępnymi środkami do włosów.

Największe wady Vollumy:

- W przeciwieństwie do mikrowłókien, włosy po zastosowaniu Vollumy są matowe i nie błyszczą. Można później próbować dodać im połysku stosując dodatkowe lakiery, woski lub żele.

- Nałożenie Vollumy wymaga poświęcenia nieco więcej czasu niż 30 sekund, tak jak w przypadku mikrowłókien. Zazwyczaj do uzyskaniu dobrego efektu potrzeba minimum 2-3 minuty.

- Ponieważ Volluma jest koloryzowanym sprayem, przy niewłaściwym stosowaniu lub braku wprawy, łatwo można pobrudzić czoło i uszy, a nawet koszulę lub bluzkę. Dlatego należy stosować Vollumę zgodnie z podanymi wskazówkami, aby nie było potrzeby mycia twarzy po zastosowaniu.

Przed użyciemPo kilku minutach

Przed użyciemPo kilku minutach

Przed użyciemPo kilku minutach

Przed użyciemPo kilku minutach

Przed użyciemPo kilku minutach

Przed użyciemPo kilku minutach

Wskazówki dotyczące stosowania Vollumy:

- Volluma może być stosowana codziennie, jednakże szampon Hairfor2 stosować należy nie częściej niż 2 razy w tygodniu. Przy częstszym stosowaniu zalecamy mieszać szampon Hairfor2 z innym ulubionym szamponem do włosów.

- Aby usunąć ewentualne ślady na czole po Vollumie, najlepiej umyć je mydłem lub wacikiem nasączonym roztworem z alkoholem.

- Spryskiwanie włosów ze zbyt dużej odległości spowodować może pobrudzenie twarzy i łazienki.

- Spryskiwanie włosów ze zbyt małej odległości spowoduje ich nadmierne nawilgocenie i staną się tłustsze i lepkie.

- Dla całkowitego bezpieczeństwa przy pierwszych stosowaniach najlepiej zasłonić koszulę lub bluzkę ręcznikiem.

Uwagi dotyczące stosowania Vollumy:

- Nie zalecamy używać jeśli ma się alergię na lakiery do włosów

- Nie zalecamy zgrzewać włosów po zastosowaniu Vollumy

- Nie należy używać przy otwartych ranach.

- Nie zalecamy używać wcześniej niż tydzień po przeszczepie włosów

- Należy unikać kontaktu z oczami


Dostępne kolory:

Volluma dostępna jest w 9 odcieniach. Poniżej przedstawiamy tabelę kolorów aby można było łatwiej wybrać właściwy kolor. Jeżeli zamówiony przez Ciebie kolor znacznie odbiega od koloru Twoich włosów, możesz go u nas bez problemu wymienić. W takim przypadku prosimy o kontakt z naszą firmą.

» Najczęstsze pytania dotyczące Vollumy

1.Jak używa się preparat Volluma?

Nakładanie jest proste – należy tylko równomiernie spryskać preparatem przede wszystkim te miejsca, gdzie występują przerzedzenia. Kilka szybkich pryśnięć, aż do uzyskania pożądanego efektu. Następnie dobrze jest delikatnie popsikać lakierem dla wzmocnienia rezultatu.

2.Jak długo preparat Volluma utrzymuje się na włosach?

Mikrowłókna Volluma są odporne na wodę i utrzymuje się we włosach, aż do umycia ich za pomocą dowolnego szamponu.

3.Czy w czasie używania preparatu można ćwiczyć i pocić się?

Oczywiście, mikrowłókna Volluma są wodoodporne więc ani pot, ani nawet deszcz nie wpłynie na pogorszenie ich wyglądu. Z preparatem Volluma można spokojnie uprawiać dowolne sporty.

4.Jak usunąć mikrowłókna Volluma z materiału?

Dobrze nałożone mikrowłókna mocno przywierają do włosów, ale jeśli zdarzy się, że jakaś część z nich opadnie na ubrania usuwa się je w czasie normalnego prania. Jednak szczególną uwagę należy zwrócić przy nakładaniu preparatu, by nie zabrudzić ubrania lub innych przedmiotów.

5.Na jak długo wystarcza 1 tubka preparatu Volluma?

Jedna 300ml tubka wystarcza przeciętnie od 60 zastosowań, czyli na ok. 3 miesięce w zależności od potrzeby i częstości użycia.

6.Czy można stosować preparat Volluma po przeszczepie włosów?

Tak. Volluma został opracowany przez chirurgów zajmujących się przeszczepami. Wiadomo, że przeszczep nie przynosi natychmiastowych rezultatów i dlatego Volluma to idealne rozwiązanie dla osób czekających na efekty zabiegu. Udowodniono, że preparat jest bezpieczny dla skory głowy i rzadkich włosów, ale ważne jest by skóra głowy została wyleczona po zabiegu przed zastosowaniem preparatu.

7.Czy preparat Volluma działa na włosy?

Najlepsze efekty stosowania preparatu osiąga się przy włosach powyżej 25mm. Najważniejsze jest jednak, by na skórze głowy były jakieś włoski do których przyłączą się mikrowłókna Volluma. W przypadku braku włosów na skórze głowy preparat nie zadziała.

8.Czy można zastosować Volluma wraz z innymi produktami do włosów?

Tak, takie produkty jak wosk czy żel może być nałożony dopiero wtedy, gdy mikrowłókna Volluma będą całkowicie suche. Poza tym zaleca się zastosowanie sprayu do włosów do lepszego efektu.

9.Jak wybrać kolor Volluma?

Należy wybrać kolor, który najbardziej zbliżony jest do koloru włosów, w razie wątpliwości, lepiej wybrać ciemniejszy odcień. Kolory można łączyć, by uzyskać lepszy efekt.

10.Po jakim czasie kończy się ważność preparatu Volluma?

Preparat ten nie ma daty ważności i jego działanie nie pogorszy się z czasem.

11.Czy preparat jest bezpieczny?

Tak, Volluma produkowana jest w Niemczech, zgodnie z warunkami ISO