Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
» Zobacz działanie Nanogen
na filmie
» Włosy doczepiane dla kobiet
» Odrost włosów
Odrost włosów
» Szczegóły produktu

Hairfor2 100ml

Cena: 89.00 PLN
PROMOCJA: 84.00 PLN

Hairfor2 100ml

HairFor2 - mikrowłókna w sprayu. To proste i szybkie rozwiązanie dla osób borykających się z problemem rzadkich, przerzedzonych włosów. Wystarczy spryskać włosy w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy i je rozczesać, a już po kilku sekundach przerzedzenia znikną, a włosy staną się gęstsze.

HairFor2 działa podobnie do mikrowłókien w postaci sypkiej. Zaletą HairFor2 w porównaniu do sypkich mikrowłókien jest to, że może on zagęścić o wiele bardziej przerzedzone włosy. Wadą tego kosmetyku natomiast jest to, że HairFor2 może nieco zmieniać odcień włosów i trzeba uważać przy stosowaniu kosmetyku aby nie pobrudzić sobie ubrania. Najlepiej w tym celu przed zastosowaniem kosmetyku, na ubranie wokół szyi, nałożyć ręcznik.

HairFor2 świetnie sprawdza się również przy włosach po prostu cienkich - dodaje im gęstości i puszystości. HairFor2 dostępny jest w 10 kolorach. Należy dobierać kolor HairFor2 jak najbardziej zbliżony do koloru włosów. Efekt pełniejszej fryzury utrzymuje się do momentu umycia włosów kiedy to kosmetyk zostaje całkowicie usunięty i można go zastosować po raz kolejny. Jedno opakowanie HairFor2 (100ml) wystarcza na około 15 zastosowań. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety w różnym wieku.

Złóż zamówienie:
  1. Dostępność: Dostawa 24h (kurier)
  2. Kolory:: 
  3. ilość:   
  4. Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
  5. Cena 1szt przy zakupie 2szt: 82.00 PLN
  6. Cena 1szt przy zakupie 3szt: 81.00 PLN
  7. Cena 1szt przy zakupie 4szt: 80.00 PLN
  8. Sprawdź również nasz program lojalnościowy, w którym możesz uzyskać dodatkowe rabaty.
    Kliknij po więcej szczegółów.