Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
» Zobacz działanie Nanogen
na filmie
» Włosy doczepiane dla kobiet
» Odrost włosów
Odrost włosów
» Regulamin


WSTĘP

1. Portal internetowy www.mirao.pl jest własnością firmy:

Salmax s.c.
Puszkina 25
43-175 Wyry
NIP: 635-17-74-523
tel: 32 323 04 77
fax: 32 323 04 77
Numer konta bankowego: 80 1140 2004 0000 3302 5027 7206

ZAMÓWIENIA - SKŁADANIE I REALIZACJA

2. Zamówienia internetowe można składać o każdej porze.
3. Zamówienie można złożyć:

 • za pośrednictwem internetu,
 • telefonicznie, dzwoniąc do nas na numer: (032) 323 04 77

By poprawnie złożyć zamówienie, należy podać następujące dane:

 • imię oraz nazwisko
 • dokładny adres
 • rodzaj kosmetyku i jego kolor
 • ilość sztuk
 • adres e-mail lub telefon w celu potwierdzenia
  dokonanego zamówienia

4. Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku błędnego lub niedostatecznego wypełnienia formularza Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby skontaktować się z Klientem w celu potwierdzenia złożenia oferty. Jeśli oferty nie będzie można potwierdzić w terminie 5 dni roboczych z uwagi na brak możliwości kontaktu z Klientem, oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca.

5. Paczki wysyłane są przez nas codziennie. Za pośrednictwem poczty polskiej priorytetem oraz kurierem. Pierwszy sposób przesyłki dociera do naszych klientów zazwyczaj w przeciągu jednego do trzech dni roboczych. Niestety trzeba się jednak liczyć z opóźnieniami dostarczenia zamówień, które nie wynikają z naszej winy. Należy mieć to na uwadze zwłaszcza w dużych miastach, takich jak: Gdańsk, Warszawa i Wrocław. Przesyłki kurierskie w 99% przypadków docierają do klienta następnego dnia roboczego.

WARUNKI PŁATNOŚCI

6. Istnieje kilka możliwości uiszczenia zapłaty za wybrane kosmetyki:

 • płatność za pobraniem czyli u kuriera lub listonosza przy odbiorze paczki
 • przedpłata przelew
 • kartą kredytową
 • oraz za pośrednictwem systemu płatności DotPay.

7. Zamówienia z opcją płatności przy odbiorze otrzymane do godziny 13.30 realizowane są tego samego dnia (pod warunkiem, że jest to dzień roboczy). Natomiast zamówienia, które dotrą do nas po tej godzinie realizowane są dnia następnego. Wybór opcji płatności przelewem skutkuje wysłaniem przez nas zamówienia tuż po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Przelewy wykonane z mBanku oraz za pośrednictwem płatności Dotpay docierają do nas natychmiast, na pozostałe czas oczekiwania zazwyczaj zamyka się w 24 godzinach.

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

8. Nasze kosmetyki wysyłamy również za granicę. Koszty wysyłki wynoszą tyle samo ile w przypadku zamówień krajowych. Przy zamówieniach zagranicznych nie ma możliwości płatności przy odbiorze. Zamówienie można zapłacić przelewem bądź kartą kredytową. W przypadku płatności przelewem oprócz naszego numeru konta będzie najprawdopodobniej potrzebne podanie naszego adresu, adresu naszego banku oraz BIC (SWIFT) – międzynarodowego kodu banku. Nasz adres znajduje się poniżej.

Dane do dokonania przelewu zagranicznego:
Firma: Salmax s.c.
Adres: ul. Puszkina 25, 43-175 Wyry, Poland
Nazwa naszego banku: BRE BANK S.A.
Adres naszego banku: al. Mickiewicza 10, 90-050 Lodz
Numer konta(IBAN) : PL 80 1140 2004 0000 3302 5027 7206
SWIFT (BIC): BREXPLPWMBK

9. Na obszarze Europy nasze paczki są dostarczane w okresie trzech dni roboczych. Poza Europą na dostarczenie przesyłki trzeba czekać od 3 do 10 dni roboczych.

ZWROTY PACZEK ORAZ REKLAMACJE

10. Zanim przyjmiesz przesyłkę, sprawdź, czy nie jest ona uszkodzona (naderwane opakowanie, niepokojąco zgnieciony karton, itd.). Jeśli zauważysz jakieś nieprawidłowości, nie odbieraj takiej przesyłki. Poinformuj o uszkodzeniu listonosza oraz skontaktuj się z nami. Uszkodzona przesyłka zostanie dostarczona do nas. My powtórnie wyślemy zamówiony towar.

11. Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie są objęte 12 miesięczną gwarancją. Do każdego zakupu dołączamy paragon, który jest podstawą do zwrotu. Klient ma prawo odstąpić od Umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. Zwrot jest możliwy, jeśli towar jest zwracany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Pieniądze zostaną przez nas wysłane przelewem na wskazane konto bankowe do 3 dni roboczych od dnia otrzymania zwrotu.

DANE OSOBOWE

12. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, firma Salmax przykłada dużą uwagę do ochrony danych osobowych. Gwarantujemy, że przekazane nam dane nie są i nie będą udzielane osobom trzecim. Gromadzone są one przez nas wyłącznie w celu realizacji zamówień. Klient ma prawo wglądu w swoje dane, poprawiania ich oraz zdecydowania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

ZAKOŃCZENIE

13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy powszechnie obowiązującego prawa, w szczególności Kodeks cywilny, Kodeks postępowania cywilnego oraz ustawa z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta.