Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
pozioma
» Menu
»  

Jaki jest efekt przeszczepu włosów?


Tak samo, jak i przy przedłużaniu, przeszczep włosów ma na celu zagęszczenia naszej fryzury, przy czym zabieg wykonujemy po to, żeby naszego naturalnego owłosienia było więcej. Tylko w przeciwieństwie do pasemek doczepianych, tutaj mamy inną sytuację - naturalnie wyrastające ze skóry, są trwale przymocowane do skóry (bo mają swoje cebulki) i dalej rosną razem z innymi znajdującymi się obok.

Efektem powstałym po zabiegu jest jedno, równomierne pokrycie skóry głowy w miejscu przeszczepu oraz wizualny efekt większej gęstości. Dokonanie zabiegu sprawi, że pozbędziemy się zakoli oraz coraz bardziej świecącego się czubka naszej głowy. Jednocześnie zabieg ten możemy przeprowadzić w momencie, gdy mamy jakieś stare zabliźnienia na głowie lub też w miejscach silnie owłosionych. Po przeprowadzonym zabiegu dopiero po kilku miesiącach, a nawet po roku będziemy w stanie zauważyć w stu procentach efekt. Przez pierwsze miesiące trzeba będzie regularnie przeprowadzać kontrole, żeby sprawdzić, czy wszystko idzie w dobrym kierunku.

Jak rosną włosy po zabiegu? Z początku zaczynają wyglądać jak kilkudniowy zarost, lecz z czasem zaczynają wyrastać, coraz bardziej zagęszczając fryzurę. Stają się one grubsze, mocniejsze i trwalsze. Rok a nawet dwa lata od zabiegu nadal mogą się wzmacniać i ulegać zagęszczeniu. Po tym czasie pozostaje tylko dalej je pielęgnować i co jakiś czas kontrolować, by zobaczyć pełen efekt.