Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
pozioma
» Menu
»  

Typy peruk


Dostępne na rynku peruki można podzielić przede wszystkim ze względu na ich długość oraz odcień, ale też ze względu na ich wykonanie. Dzieli się je też na te wytworzone z włosów naturalnych, jak i ze sztucznych, syntetycznych włókien. Innym rodzajem są treski, stworzone z włókien syntetycznych dla wzbogacenia swojej fryzury poprzez przypinanie ich w różnych częściach głowy. Innego podziału się nie spotyka.

Każda osoba dobiera indywidualnie rodzaj, jak i wykonanie do swoich wymagań. A wiadomo, że każdy chce mieć coś innego, coś wyjątkowego, wzbudzającego zachwyt wśród innych osób i pasującego do danego charakteru, osobowości, czy kształtu twarzy, wieku. Do niektórych osób będzie bardziej pasował kolor blond, do innych czerń, a inne osoby zażyczą sobie rudawej barwy, w celu większego zwrócenia na siebie uwagi, czy podkreślenia swojego charakteru.

Jeżeli całe życie mieliśmy krótkie włosy, to możemy zamówić sobie średniej długości lub też bardzo długie włosy i korzystać z ich uroku długimi latami.