Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript!
 
mikrowłókna do włosów
» Zobacz działanie Nanogen
na filmie
» Włosy doczepiane dla kobiet
» Odrost włosów
Odrost włosów
» Szczegóły produktu

Serum VEGF 30ml

Serum VEGF 30ml

Serum VEGF to bardzo silny preparat stymulujący odrost włosów. Zawiera wysokie stężenie nowoczesnej substancji czynnej Superoxide Dismutase, która daje znacznie lepsze wyniki odrostu włosów niż większość dostępnych na rynku środków. Zwiększa ilość włosów w fazie anagenowej (faza wzrostu) oraz zmniejsza ilość włosów w fazie telogenowej (faza spoczynku).

Jedna ampułka 30ml wystarcza na miesiąc kuracji. Zalecany okres kuracji podstawowej to 3 miesiące, a kuracji optymalnej to 6 miesięcy. Po tym okresie można zrobić miesiąc przerwy i jeśli efekty jeszcze nie są zadowalające, można ponowić kurację.

Dostępność: Dostawa 24h (kurier)

Cena:
119.00 PLN

ilość:  
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 115.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 112.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 111.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 110.00 PLN

Sprawdź również nasz program lojalnościowy, w którym możesz uzyskać dodatkowe rabaty.
Kliknij po więcej szczegółów.
» Serum VEGF - opis działania

Co kryje się pod nazwą Serum VEGF ?

Serum VEGF to skuteczny preparat na odrost włosów, który zwalcza przyczyny i skutki łysienia. Zawarte w nim cząsteczki tlenku azotu (NO) przyczyniają się do eliminacji nadmiernej ilości nadtlenku i łoju oraz zmniejszają zapalenie mieszków włosowych co często jest przyczyną wypadania włosów. Wydłużona zostaje faza wzrostu włosa (anagenowa), oraz skraca się faza spoczynku (telogenowa) co ma duży wpływ na odrost włosa.

Stosowanie w długim okresie czasu

W przypadku produktów na odrost włosów należy je stosować aż do osiągnięcia optymalnego efektu. Wiele takich środków jak na przykład Minoxidil w swoim składzie zawiera alkohol co przy dłuższym stosowaniu może wywołać wysuszenia i łuszczenia się naskórka skóry głowy co w rezultacie doprowadza do uszkodzenia mieszka włosowego. Serum VEGF ma działanie podobne do Minoxidilu z tą jednak różnicą, że jest to formuła rozpuszczalna w wodzie i dlatego nawet przy wieloletnim stosowaniu nie wywołuje efektów ubocznych. Ta przełomowa technologia pozwala uzyskać znacznie lepsze rezultaty nie ryzykując pogorszenia stanu skóry głowy przy dłuższym używaniu preparatu.

Przeprowadzone zostały badania kliniczne w których wzięło udział 12 osób. Wykazano, że już po 28 dniach stosowania Serum VEGF wypadanie włosów zmniejszyło się o 90% u wszystkich badanych. Znacznie mniejsze rezultaty uzyskano w przypadku innego preparatu na odrost włosów - Minoxidilu. Po 28 dniach stosowania wypadanie włosów zmniejszyło się o 57% u 9 na 12 badanych.

 

Cykl życia włosa

Na zdrowej skórze głowy 90% włosów znajduje się w fazie wzrostu tz. Anagenowej, podczas gdy pozostałe 10% znajduje się w fazie Katagenowej lub Telogenowej. Jednak w przypadku łysienia liczba wypadających włosów wzrasta, a ilość włosów znajdujących się w fazie wzrostu maleje.

Jak wykazały badania kliniczne regularne stosowanie preparatu Serum VEGF pomaga w zwiększeniu ilości włosów w fazie wzrostu nawet o 15% dzięki czemu zmniejsza się ilość włosów w fazie telogenowej.

Działanie Serum VEGF

W każdej komórce włosa znajduje się tlenek azotu (NO). Im większy poziom tlenku tym większy rozmiar mieszka włosowego. W czasie różnych reakcji chemicznych może dojść do powstania Nadtlenoazotynu (ONOO-) który niekorzystnie wpływa na mieszki włosowe. Preparat Serum VEGF zawiera Dysmutazę Ponadlenkową (SOD) dzięki której zwiększa się poziom NO, a maleje ONOO-.

Bez Serum VEGF

Tlenek Azotu (NO) - znajduje się w komórkach owłosionej skóry głowy i ma duży wpływ na zdrowy rozwój włosów

Wolne Rodniki - ich obecność w skórze głowy wpływa niekorzystnie na komórki włosów

Nadtlenkoazotyn (ONOO-)- powstaje po połączeniu się tlenku azotu z wolnymi rodnikami i uszkadza mieszki włosowe

Dysmutaza Ponadtlenkowa (SOD)- to enzym znajdujący się w komórkach likwidujący wolne rodniki zapobiegając powstawaniu nadtlenkoazotanu (ONOO-)

Jak działa Serum VEGF

Serum VEGF to bio-mimetyczna forma SOD zwalczająca wolne rodniki znajdujące się wewnątrz każdej komórki włosa.

Co jeszcze zawiera Serum VEGF ?

Capilecti TM - to glikoproteina łącząca komórki mieszka włosowego, która wspomaga proces wydłużania fazy wzrostu i skracanie fazy telogenowej

Lo-Seb - to odfiltrowane z bakterii peptydy oraz kompleks hemotauryny. Te związki organiczne redukując wydzielinę łojową o 16% oraz mają wpływ na wydłużenie Fazy Anagenowej o 15%

Serum VEGF wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenowej i skraca cykl życia włosa w fazie telogenowej co powoduje rozrost mieszków włosowych.

Sposób użycia:

Serum VEGF stosuje się raz dziennie, najlepiej wieczorem przed spaniem. Za pomocą dołączonej specjalnej pipety nabierz preparat i nanieś 10 kropel na miejsca z rzadkimi włosami. Następnie opuszkami palców wmasuj preparat w skórę głowy. Po zakończeniu tej czynności pozostaw preparat do wyschnięcia i nie spłukuj go.

Na powyższych zdjęciach pokazane zostały komórki włosa przed i po stosowaniu preparatu Serum VEGF. Działanie Serum VEGF wspomaga łączenie się komórek włosa co wpływa na jego wzrost.

» Najczęściej zadawane pytania

1. Na jaki okres czasu wystarcza jedno opakowanie Serum VEGF ?

Jedna ampułka Serum VEGF ma 30ml i wystarcza na miesiąc kuracji.

2. Kiedy można zauważyć pierwsze rezultaty ?

Według badań klinicznych rezultaty powinny być zauważalne już po 14 dniach regularnego stosowania preparatu ale czasami może to być dłuższy okres czasu. Jednakże po 3 miesiącach włosy powinny być wyraźnie gęstsze. W pierwszych dniach używania Serum VEGF można zauważyć trochę zwiększoną ilość wypadających włosów. Jest to tzw efekt 'shedding'. Polega on na tym, iż zaczynają wypadać włosy słabe i zniszczone, by na ich miejscu mogły powstać zdrowsze i mocniejsze.

3. Jak długo należy stosować Serum VEGF ?

Zalecany okres kuracji podstawowej to 3 miesiące, a kuracji optymalnej to 6 miesięcy. Po tym okresie można zrobić miesiąc przerwy i jeśli efekty jeszcze nie są zadowalające, można ponowić kurację.

4. Czy występują efekty uboczne podczas stosowania Serum VEGF ?

Serum VEGF został stworzony na bazie wody, a nie alkoholu jak w przypadku innych podobnych produktów, dlatego nie wykazuje żadnych niepożądanych efektów. Nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy. Może być stosowany przez lata, zarówno przez kobiety jak i mężczyzn niezależnie od wieku.

5. Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania Serum VEGF równocześnie z innymi preparatami do włosów ?

Nie, Serum VEGF można stosować ze wszystkimi preparatami do włosów dostępnymi na rynku. Nie ma na to żadnych przeciwskazań.