Domowe zagęszczanie włosów : Mirao
 
Mirao
» Menu
»  Zagęszczanie włosów w salonie fryzjerskim a w domu

Wiele zakładów fryzjerskich proponuje tę usługę swoim klientkom, namawiając je do tak prostego zabiegu, a dającego tak wiele radości i dodającego blasku włosom. Zaletą zagęszczenia włosów w profesjonalnym salonie jest pewność, że będą one fachowo przymocowane i nie odpadną po kilku godzinach noszenia lub przy przeczesaniu ich ręką lub szczotką.

Dla wielu osób wydaje się to bardzo drogi zabieg, ale w rzeczywistości tak nie jest. Wiadomo, że cała końcowa cena zależy od ilości założonych pasemek na naszą głowę. Wszystko wiąże się przecież z tym, ile będzie ich potrzeba. żeby osiągnąć zamierzony efekt. Salony fryzjerskie mają mniej więcej podobne ceny, wybierając miejsca wśród podobnej klasy. Cena jest uzależniona przede wszystkim od metody nałożenia włosów oraz precyzji tego zabiegu. Dlatego przed przystąpieniem do zagęszczania włosów warto jest zapoznać się z nie jedną, lecz wieloma opiniami dotyczącymi tego fachu.

Średnia cena jednego pasemka z włókna syntetycznego wynosi około czterech złotych, natomiast z naturalnych włosów cena ta wzrasta dwukrotnie, ale tłumaczyć chyba nie trzeba, dlaczego tak się dzieje. Wiadomo, że prawdziwy włos zawsze będzie lepiej się prezentował i układał. Dodatkowo w salonach będziemy mogli zasięgnąć darmowej konsultacji dotyczącej odpowiedniego doboru włosów, ich koloru oraz długości.

Zabieg przedłużania włosów w salonie trać może około czterech godzin, w zależności od ilości nakładanych pasemek. Dla lepszego efektu można także upiększyć nasze włosy różnymi dodatkami, tworząc harmonię piękna i temperamentu naszej osoby.

Salony fryzjerskie proponują także wiele innych usług związanych z włosami. Między innymi: strzyżenie, farbowanie oraz modelowanie wykonywane procesjonalną ręką po przejściu specjalnych szkół i kursów fryzjerskich. W niejednym salonie trafimy na zachęcające promocje, dotyczące takiegoż właśnie przedłużania włosów, co okazuje się bardzo kuszące i dla osób, które nigdy tego nie robiły bardzo interesujące i pełne chęci spróbowania.
» Jak to działa?
» Pogrubianie włosów